NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Polska premiera najnowszej drukarki do druku w bieli Oki Pro8432WT na Festiwalu Druku

2017-09-04 09:11:39

Na Festiwalu Druku 2017 firma OKI (stoisko C10) wraz z partnerami (Extreme – stoisko G6, Alma Trend – stoisko  E6, hala 3) zaprezentuje najnowsze rozwiązania ze swojego portfolio dedykowanego branży wydruków profesjonalnych oraz graphic arts. Polska premiera drukarki Pro8432WT wykorzystująca zaawansowaną technologię białego tonera,  wielkoformatowe plotery eko-solwentowe z serii Color Painter: E-64s oraz M-64sLCIS,  4 i 5 – tonerowe drukarki z rodziny urządzeń graficznych Pro Series Graphic Arts: Pro9541, Pro9542, Pro7411WT oraz wyposażona dodatkowo w tonery neonowe drukarka Pro6410NeonColor – tegoroczna ekspozycja OKI jest niezwykle bogata w innowacyjne urządzenia będące odpowiedzią na potrzeby firm zajmujących się kreatywnymi wydrukami. 

Polska premiera Oki Pro8432WT, kolorowej drukarki w formacie do A3 z wykorzystaniem białego tonera, odbędzie się na stoisku partnera Oki firmy Alma Trend (E6, hala3). Specjaliści Alma Trend przygotowali też bezpłatne warsztaty z termotransferu pod hasłem „Amazing, but true”.

– Tegoroczna edycja Festiwalu Druku jest dla nas szczególna, ponieważ prezentujemy bardzo szerokie portfolio naszych urządzeń i to na 3 stoiskach. Wielkoformatowe plotery eko-solwentowe OKI E-64s oraz M-64sLCIS z serii ColorPainter dla rynku graficznego będzie można obejrzeć na naszym stoisku  nr C10. Zapewniają one niezrównaną jakość wydruków wewnętrznych i zewnętrznych oraz bezpieczeństwo użytkownikom dzięki wykorzystaniu ekologicznych tuszy solwentowychDruk eko-solwentowy to interesująca propozycja dla tych firm, które drukują wiele projektów wielkoformatowych oraz cenią sobie niski koszt, bezpieczeństwo ludzi i ochronę środowiska. Oba modele spełniają najwyższe wymagania dotyczące druku przemysłowego i wydruku grafik na masową skalę, gwarantując przy tym wyjątkową jakość i wydajność. Na stanowiskach naszych partnerów zwiedzający będą mogli zobaczyć też możliwości naszych innowacyjnych drukarek wyposażonych w tonery białe i neonowe – mówi Krzysztof Nakielski, Product Marketing Manager Oki Systems Polska.

Urządzenie E-64s drukuje na powierzchni o rozmiarze do 64 cali, czyli nieco ponad 1,6 metra. Szeroki zakres barw, wyraźne, nasycone kolorem i lśniące wydruki, wysoka odporność na czynniki zewnętrzne: te cechy sprawiają, że na urządzeniu można uzyskać płachty do wielu zastosowań informacyjno-upiększających. M-64s wyposażony został w system o dużej pojemności tuszu - LCIS. Ploter zapewnia niezrównane odwzorowanie drukowanych szczegółów. M-64sLCIS jest wyposażona w 4,5-litrowy zbiornik z tuszem dla każdego koloru, dzięki czemu może w sposób ciągły produkować dużą ilość wydruków. Technologie Dynamic Dot Printing (DDP) i Smart Pass 4 (SP4) gwarantują niebywałą jakość. E-64s oraz M-64sLCIS świetnie sprawdzą się w produkcji dużych, wysoko wytrzymałych konstrukcji z wykorzystaniem szerokiej gamy materiałów, w tym banerów, grafik, reklam na pojazdy, parasoli, nośników typu pop-up, podłóg czy wielkoformatowych grafik na wystawy artystyczne.

 Pro8432WT to najnowszy model drukarki Oki wykorzystujący technologię druku w bieli. Swoim potencjałem zachwyci wszystkich tych, którzy poszukują urządzenia do drukowania na żądanie m.in. materiałów promocyjnych, gadżetów dekoracji, a także innych zastosowań termotransferowych. Drukuje na papierze w formatach od A6 do A3 i gramaturze do 256 g/m² z wykorzystaniem białego tonera, zapewniając nawet najmniejszym drukarniom możliwości druku w najwyższej jakości. Oferuje wysoką funkcjonalność i wydajność, która została zwiększona dzięki dwóm dodatkowym kartridżom z białym tonerem w zestawie, pozwalającym na wydruk 13 000 białych stron. Wielopoziomowa technologii ProQ, toner Microfine High Definition w połączeniu z technologią LED gwarantują wyraziste, ostre wydruki. To idealny model dla drukarni, agencji kreatywnych i innych firm, które na poważnie myślą o najwyższej jakości wydruku na szerokiej gamie nośników: od odzieży, po gadżety i elementy komunikacji wizualnej.

 Pro6410 NeonColor to drukarka, która wprowadza kolorowy druk w zupełnie nowy wymiar. Została ona wyposażona w tonery neonowe, które umożliwiają drukowanie wyjątkowo jaskrawych, przyciągających oko fluorescencyjnych wzorów na nośnikach do stosowania na praktycznie każdej powierzchni, od odzieży po dekorację, spersonalizowane opakowania produktów, wydruki w punktach sprzedaży, oznaczenia w sklepach, zastosowań jest bardzo wiele. Pro6410 NeonColor drukuje na różnorodnych nośnikach w formacie do A4 o gramaturze do 250 g/m2 i banerach o długości do 1320 mm.

Modele drukarek Pro9541 i Pro9542 łączą w sobie technologię wysokiej rozdzielczości cyfrowego druku LED z wielokrotnie nagradzaną technologią 5 – tonerowego druku (CMYK + 1). Oferują dzięki temu niedrogie i wydajne wydruki, tradycyjnie osiągane tylko przez drogie urządzenia produkcyjne. Wysoka rozdzielczość - 1200 x 1200 dpi, szybkość druku 50 str./min. i nieporównywalna możliwość wyboru szerokiej gamy nośników o maksymalnej gramaturze sięgającej 360 g/m2, sprawiają, że urządzenia te  to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, dla których ważne jest drukowanie materiałów graficznych na żądanie i które wymagają doskonałej jakości wydruków oraz dla niskonakładowego druku produkcyjnego. Zapewniają one wyjątkową jakość druku i niższe jednostkowe koszty wydruku strony. Są skierowane przede wszystkim do branży kreatywnej związanej z działalnością twórczą i designem. Świetnie sprawdzą się m.in. w zakładach poligraficznych, agencjach reklamowych i kreatywnych czy działach marketingu.

 Pro711WT oferuje możliwość drukowania z wykorzystaniem czterech kolorów (CMY oraz białym) na papierze o gramaturze do 250g/m2, a także efektywny druk w szerokim zakresie zastosowań i na dużej gamie nośników do A4, w tym również druk banerów o długości maksymalnie 1320 mm. Szybkość druku w kolorze to 34 str./min. Dedykowana jest wielu kluczowym rynkom jako rozszerzenie istniejących już rozwiązań poligraficznych, również niestandardowych, takich jak nadruki na koszulkach, dekoracje ceramiczne, druk typu backlight oraz na folii opakowaniowej.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: