NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Ploter Oki ColorPainter M-64s z prestiżową nagrodą Pick 2018 od BLI

2017-11-30 14:14:06

OKI

,,Ploter ColorPainter M-64s firmy OKI został niepodważalnym zwycięzcą w kategorii „ulepszonej" drukarki CMYK” – powiedział David Sweetnam, Dyrektor działu Usług Badawczych oraz Laboratoryjnych BLI. ,,Oprogramowanie sterujące CP Manager, dzięki doskonałym osiągnięciom w wielu kategoriach, zostało szczególnie wyróżnione za funkcjonalność i użyteczność, co dało mu pięć gwiazdek za zarządzanie i monitorowanie urządzenia”.

Laboratorium BLI doceniło ploter ColorPainter M-64s za jego wydajność i wyjątkową stabilność wymiarową w przypadku wysoce precyzyjnych projektów graficznych składających się z kilku części. Poza wymienionymi zaletami, urządzenie jako jedyne zostało nagrodzone również za znakomitą możliwość odwzorowania wysokiej jakości skali szarości.

Od momentu uruchomienia programu testów dla druku eko-solwentowego/lateksowego w 2016 roku, laboratorium BLI przebadało wiele urządzeń do druku lateksowego 54"/64" w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz nagrodziło najlepsze produkty w czterech kategoriach: Podstawowa drukarka CMYK Eko-solwent, Ulepszona drukarka CMYK Eko-solwent, drukarka CMYK Eko-solwent o wysokim potencjale produkcyjnym oraz drukarka eko-solwent najlepiej rozszerzająca paletę barw.

„Cieszymy się z otrzymania nagrody Pick Award 2018 dla Doskonale „Ulepszonej” drukarki CMYK eko-solwentowej/lateksowej 54"/64" – powiedział Shu Watanabe, Dyrektor Generalny Industry Print, który odebrał nagrodę w imieniu OKI Europe. „Ploter ColorPainter M-64s to doskonały przykład technologicznego przywództwa firmy i jej umiejętności tworzenia innowacyjnych, efektywnych i jakościowych rozwiązań w zakresie druku na zmieniającym się nieustannie rynku, odpowiadających na zróżnicowane wymagania dotyczące wydruków zewnętrznych i wewnętrznych”.

Łatwe w obsłudze urządzenie ColorPainter M-64s firmy OKI Europe zrewolucjonizowało rynek druku wielkoformatowego dzięki innowacyjnej technologii i rozwiązaniom, które zapewniają wyjątkowe i efektowne wydruki graficzne w wysokiej jakości w bardzo krótkim czasie. Eko-solwentowe atramenty SX, charakteryzujące się dużą lepkością i mało intensywnym zapachem, korzystnie wpływają na środowisko pracy oraz pozwalają uzyskać szeroki zakres barwy kolorów i doskonałe krycie. To przekłada się na zaawansowane i trwałe wydruki uzyskiwane niższym kosztem, idealne dla wielu zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych: od folii samochodowych do  podświetlanych nośników.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.oki.com/pl oraz www.drukwfirmie.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: