NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

OKI Europe powołuje nowego Dyrektora Zarządzającego

2017-12-28 15:06:53

Kawahara dołączył do OKI Electric Industry w 1992 r., z czasem awansował na wyższe stanowiska, a od 2012 r. pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego OKI Data Australia. Pod jego kierownictwem oddział OKI w Australii i Nowej Zelandii dynamicznie się rozwijał. W trakcie kariery w Grupie OKI Kawaharze powierzano różne zadania, między innymi przez dziewięć lat pracował dla OKI America Inc., a także OKI Europe, gdzie w latach 2007–2010 piastował stanowisko Managera ds. planowania i dostaw produktu w Dziale Marketingu (Product Planning and Delivery manager).

W ciągu swojej 25-letniej kariery w OKI, oprócz pracy w sektorze drukarek, Kawahara uczestniczył w wielu projektach związanych z opracowywaniem innowacyjnych produktów, sprzętu i oprogramowania, a także dotyczących rozwoju systemów dla OKI.  Odpowiadał za ich wprowadzanie na rynek, dystrybucję, marketing i sprzedaż, a także za zarządzanie projektami i zarządzanie zespołem.

„Cieszę się, że wracam do OKI Europe właśnie w tym momencie jej długiej historii pełnej sukcesów, który zapowiada emocje i zmianę. OKI zawdzięcza pozycję lidera w swej branży ludziom, produktom i elastycznemu podejściu do klienta. Z przyjemnością dołączę do zespołu opracowującego nowe strategie na przyszłość, których celem jest pozycjonowanie naszych produktów w nowym środowisku cyfrowym i utrzymanie dynamiki rozwoju na coraz bardziej konkurencyjnym rynku – powiedział Kawahara - Jako Dyrektor Zarządzający skoncentruję się na poprawie struktury i umocnieniu kierunku rozwoju OKI Europe poprzez zwiększenie współpracy i rentowności na tym trudnym i zmieniającym się rynku. Z moich doświadczeń wynika, że Europa to jeden z najtrudniejszych regionów, ale jednocześnie praca na tym rynku przynosi największą satysfakcję. Z radością poznam ludzi, klientów i partnerów pracujących w wielu różnych krajach naszego regionu, funkcjonujących w wielu różnych kulturach biznesowych i odgrywających istotną rolę w procesie dynamicznego rozwoju biznesowego OKI Europe.

Więcej informacji na www.oki.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: